قوانین و مقررات

قوانین سایت کترینگ کلاسیک

قوانین و مقررات

سایت (cateringclassic.com) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد.

در هنگام ثبت نام در سایت، شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید. این شماره به منزله نام کاربری شما می‌باشد. تمام اطلاع رسانی‌ها در خصوص سفارشات شما با این شماره انجام می‌گیرید.

در حساب کاربری شما، امکان وارد کردن چندین آدرس وجود دارد. بنابراین نیازی به ایجاد چند حساب کاربری برای هر آدرس ندارید.

برای پیگیری سفارش خود ، از کلید " جزییات سفارش " استفاده نمایید . این کار باعث میشود تا در هر مرحله از وضعیت سفارش خود آگاه شوید . جهت برقرای ارتباط  با اپراتور مجموعه از شماره تلفن های قید شده در بخش تماس با ما استفاده کنید .

در صورتی که رستوران امکان سرو غذای انتخابی شما را به هر دلیلی نداشته باشد ، همکاران ما در بخش خدمات مشتریان در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و لغو شدن سفارش را به اطلاع شما می رسانند.

در خصوص ایجاد تغییرات احتمالی در سفارش شما ، همکاران ما با شماره ثبت شده در پروفایل شما تماس خواهند گرفت. در صورتی که پاسخگو نباشید، سایت مسئولیتی در برابر مشکل پیش آمده قبول نمی نماید.

 اطلاعات نمایش داده شده در منوی کترینگ کلاسیک همواره با آنچه که عرضه می شود مطابقت دارد  و هر گونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد مغایرت و نحوه ی ارسال غذا به مدیریت منتقل خواهد شد .

قیمت‌های سایت همواره به روز می‌باشد و هر گونه تغییر در قیمت به سرعت بر روی سایت به روز رسانی می‌گردد .

زمانی که سفارش را ثبت نمودید ، قبل از پردخت ، امکان لغو آن وجود دارد . اگر پس از پرداخت ، سفارش شما نیاز به تغییرات الزامی داشت لطفا با شماره پشتیبانی سایت 09122477341  تماس حاصل فرمایید.

سفارش خود را حداقل 45 دقیقه جلو تر ثبت کنید . این زمان برای دریافت تقریبی است و به نسبت فاصله شما از رستوران ، این زمان میتواند کوتاه تر و یا طولانی تر شود .

اگر سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کردید و سفارش شما به هر دلیلی لغو گردید . استرداد وجه پرداختی شما تابع قوانین بانک خواهد بود و معمولا ظرف 48 ساعت به حساب شما مسترد خواهد شد و یا در صورت تمایل ، آن مبلغ به اعتبار شما در کیف پول شما اضافه می گردد و بلافاصله می توانید با آن مبلغ سفارش بعدی خود را پرداخت نمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل پیش بینی نشده در این خصوص با شماره پشتیبانی سایت 09122477341  تماس حاصل فرمایید.

استفاده از کد های تخفیف دریافتی ، فقط به شرط پرداخت آنلاین است .

در بخش تنظیمات کاربری میتوانید اطلاعات هویتی و رمز عبور خود راویرایش کنید . 

در بخش افزایش اعتبار ،  سوابق مالی و خرید های قبلی شما قابل مشاهده است .

از آخرین اخبار و تخفیفات ما بهره مند شوید!

عضویت در خبرنامه

‍‍‍‍‍×