قیمت غذای شرکتی

استعلام قیمت منوی غذای شرکتی ، ساخت منوی دلخواه و اختصاصی شرکتی به صورت آنلاین در کترینگ کلاسیک

قیمت غذای شرکتی


اگر شما یک مدیر پشتبانی و یا مسئول تدارکات در یک شرکت و یا سازمان هستید ، حتما نیاز به استعلام قیمت غذای شرکتی برای غذای روزانه شرکت و یا سازمان خود را احساس کرده اید . کسب اطلاع از قیمت ها ، آنالیز و کیفیت غذای کترینگ های شرکتی ممکن است پیچیده و زمان بر باشد . همین مساله باعث شده تا بعضی از جزئیات منو های شرکتی چشم پوشی کرده و دنبال یک منو با قیمت ثابت رفته و انتخاب را آسان تر کنند . 

در ادامه این مطلب ، به ارائه راهکار محاسبه قیمت منوی غذای شرکتی و استعلام آنلاین ، در کترینگ کلاسیک ، خواهیم پرداخت .

کترینگ کلاسیک ، با درک نیاز مدیران و مسئولین تدارکات شرکت ها و سازمانها ، جهت آگاهی کامل از آنالیز و مقدار گرم مواد اولیه استفاده شده در هر غذا ، در بخش " لیست کل غذا ها " در زیر منوی " غذای شرکتی " ، آنالیز کاربردی هر غذا را به تفصیل قرارداده و همچنین در بخش " جزئیات  " هر غذا ، کیفیت و نوع مواد اولیه استفاده شده در آن را نیز توضیح داده است . به این صورت ، شما میتوانید قبل از هر تصمیمی ، از تمام جزئیات مورد نظر خود کسب اطلاع کرده و قیمتها را محاسبه کنید .

در صورتیکه منوی مشخص و تعریف شده ای دارید که میخواهید قیمت آن را استعلام بگیرید ، میتوانید با مراجعه به بخش " ساخت منوی دلخواه شرکتی" در زیر منوی غذای شرکتی ، مراجه کرده و با ورود منوی خود ، استعلام قیمت را به صورت آنلاین دریافت کنید .

 

با استفاده از بخش ساخت منوی اختصاصی شرکتی ، قادر خواهید بود قیمت منو را مطابق با بودجه مقرر شده تنظیم نموده و مدیریت کنید . با انتخاب و تکرار غذا های گران قیمت تر در طول ماه ، قیمت منو بالاتر رفته و بالعکس ، با انتخاب و تکرار غذا های ارزانتر ، میتوانید قیمت منو را تا مرز بودجه در اختیار، پائین آورده و مدیریت نماید .


1 دیدگاه

دیدگاه خود را درج کنید

لغو پاسخ
از آخرین اخبار و تخفیفات ما بهره مند شوید!

عضویت در خبرنامه

‍‍‍‍‍×