از بررسی منو تا سفارش غذای شرکتی

بررسی تهیه غذا برای پرسنل شرکت ، ساخت منوی دلخواه شرکتی و انتخاب منوی دلخواه شرکتی و همچنین اهمیت تنوع غذا ها در تهیه غذا شرکت ها

از بررسی منو تا سفارش غذای شرکتی


غذای شرکتی به عنوان وعده غذایی صبحانه، ناهار یا شام است، که توسط ارگان‌های مختلف مانند ادارات، بیمارستان‌ها و شرکت‌های خصوصی به پرسنل ارائه می‌شود. 
هر اندازه غذایی که از کترینگ شرکتی دریافت می‌کنید، با کیفیت‌تر و مرغوب‌تر باشد. به همان نسبت بازدهی پرنسل افزایش پیدا می‌کند. از این رو تهیه‌ی غذای شرکت‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
 اگر از یک کترینگ معتبر، غذای مورد علاقه کارکنان را تهیه کنید، اوج احترام را برای شخصیت آن‌ها قائل می‌شوید و با اهمیت بودن پرسنل را در مجموعه کاری به نمایش می‌گذارید.

ارائه منوی غذای شرکتی دلخواه

ارائه منوی غذای شرکتی دلخواه، از این جهت حائز اهمیت است که، تمامی افراد از سلیقه یکسانی در غذا خوردن برخوردار نیستند، حتی بارها مشاهده می‌شود که اعضای یک خانواده در منوی غذایی هفتگی خانواده درخواست غذاهای متنوعی را دارند.
به عنوان مثال بزرگ‌سالان و افراد مسن به خوردن غذاهای اصیل ایرانی مانند باقالی پلو با گوشت یا خورش فسنجان علاقه بیشتری دارند؛ اما جوان‌ترها خوراکی‌های فست فودی و حاضری مانند پیتزا و فلافل را بیشتر می‌پسندند.
در منوی غذای شرکتی نیز باید لیست متنوعی از غذاهای گوناگون وجود داشته باشد، تا پرسنل بتوانند طبق سلیقه شخصی که دارند غذای مورد نظرشان را انتخاب کنند و سفارش دهند.
در هنگام تهیه غذای شرکت‌ها در کیفیت غذای کترینگ غذا دقت ویژه‌ای داشته باشید، زیرا غذاهای خوش آب و رنگ ایرانی، تنها در صورتی خوش طعم خواهند‌ بود که، با استفاده از بهترین مواد اولیه و در بهترین زمان ممکن پخته شوند.
همچنین در هنگام پخت و پز غذاها باید به دقت گل و لای سبزیجات شسته شود و فرآیند خورد کردن و سرخ کردن سبزی‌ها در فضای کاملاً استریل شده صورت بپذیرد؛ زیرا اگر در طول فرآیند تهیه غذا، نکات بهداشتی به درستی رعایت نشود، ممکن است مشکلاتی مانند مسمومیت شدید را برای پرسنل به وجود بیاورد.
اگر قصد دارید تا برای تهیه غذای شرکت‌ها سری به کترینگ های مختلف بزنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم منوی غذایی کترینگ کلاسیک را نیز مورد بررسی قرار دهید و از غذاهای متنوع این برند تهیه غذا دیدن کنید.


0 دیدگاه

دیدگاه خود را درج کنید

لغو پاسخ
از آخرین اخبار و تخفیفات ما بهره مند شوید!

عضویت در خبرنامه

‍‍‍‍‍×