از سفارش جوجه چینی تا کباب برگ اصیل ایرانی

درباره کترینگ غذا و انتخاب تهیه غذا های ایرانی ,سنتی و فرنگی و بررسی کیفیت غذا ها برای سفارش غذاهای شرکتی و میهانی

از سفارش جوجه چینی تا کباب برگ اصیل ایرانی


اگر قصد دارید تا انواع غذاهای سنتی، مدرن و یا حتی فست فود را تست کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم سری به کترینگ های غذا بزنید.
 در میان انواع مواد غذایی گوناگون موجود در کترینگ غذا، کترینگ غذای ایرانی از ارج و قرب بیشتری برخوردار است. زیرا مواد اولیه و سبزیجاتی که در تهیه غذاهای ایرانی مانند خورش کرفس، فسنجان، قورمه سبزی و حتی جوجه کباب مورد استفاده قرار می‌گیرند، سرشار از مواد مغذی و ویتامین‌های مفید برای بدن هستند. 
به عنوان مثال کباب برگ ایرانی، از بهترین و با کیفیت‌ترین گوشت گوسفندی موجود تهیه می¬شود. این غذای خوش طعم و لذیذ سرشار از آهن است و در بهبود عملکرد اندامهای داخلی تأثیر بسزایی دارد.
تا هر اندازه مواد اولیه استفاده شده در تهیه غذا تازه‌تر و با کیفیت‌تر باشند، غذای آماده شده از طعم عطر دل‌نشین‌تری برخوردار خواهد بود و ویتامین‌های بیشتری خواهد داشت. 

انتخاب غذاهای با کیفیت و خوش طعم کترینگ غذا

اگر قصد دارید تا برای تهیه غذای شرکت‌ها سری به کترینگ غذا بزنید، توجه داشته باشید که منوهای متنوع ارائه شده را مطالعه کنید، تا بتوانید غذای باب طبع کارکنان را تهیه کنید و رضایت خاطر آن‌ها را به خوبی برآورده نمایید.
به عنوان مثال در یک نمونه از منوی غذای شرکتی کترینگ کلاسیک، غذاهای سنتی مانند کوفته تبریزی و آبگوشت وجود دارد. 
در این منو در کنار غذاهای پلویی مانند زرشک پلو با مرغ و چلو خورشت قورمه سبزی، غذاهایی مانند کتلت گوشت و کشک بادمجان نیز گنجانده شده است، تا پرنسل انتخاب آزادانه‌تری از میان غذاهای متنوع داشته باشند.
همچنین بنا بر سلیقه افراد گوناگون غذاهایی مانند فیله سوپر سوخاری، جوجه چینی، فیله استریپسو  و شنیتسل مرغ در لابه لای منو قرار گرفته است، تا منوی ارائه شده برای تهیه غذای شرکت‌ها پر بار تر باشد و رضایت خاطر سلیقه‌های گوناگون را به خوبی برآورده کند.
مواد اولیه مورد استفاد در کترینگ غذا، از بهترین مواد اولیه تهیه می‌شوند، تا سلامت کارکنان تضمین شده باشد و کیف غذا مورد توجه پرنسل قرار بگیرد.


0 دیدگاه

دیدگاه خود را درج کنید

لغو پاسخ
از آخرین اخبار و تخفیفات ما بهره مند شوید!

عضویت در خبرنامه

‍‍‍‍‍×