انواع غذاهای خوش طعم ایرانی در کترینگ غذا

بررسی منو های مختلف از غذا های سنتی تا فرنگی در منوی تهیه غذا ها ، کترینگ های غذا ، کترینگ شرکتی و سایر تامین کنندگان غذا

انواع غذاهای خوش طعم ایرانی در کترینگ غذا


اگر سری به منوهای کترینگ غذا زده باشید، حتماً با لیست بلند بالایی از انواع غذاهای متنوع و خوش طعم ایرانی مواجه شده‌اید. 
غذاهای ایرانی نماد، آداب و روسم دیرینه این سرزمین هستند و افراد زیادی به چشیدن طعم یک غذای اصیل ایرانی مانند چلو خورش قیمه، قورمه سبزی، کشک بادمجان، باقالی پلو با گوشت و لوبیا پلو علاقه‌مندند.
اما پیشرفته‌تر شدن تکنولوژی و پیچیده‌تر شدن کارهای روزمره، مانع از این می‌شود که بانوان هنرمند ایرانی زمان زیادی را پای اجاق گاز باشند و یک غذای اصیل ایرانی برای خانواده سرو کنند.

از سوی دیگر، بسیاری از مواقع وقتی در شرکت هستید و در پشت میز کارتان جستجویی در دنیای رنگارنگ منوهای غذای شرکتی انجام می‌دهید. به طور حتم همان لحظه چشیدن طعم خاص و منحصر به فرد غذای مورد نظر می‌تواند بازدهی کاریتان را چندین برابر کند.

استفاده از مواد اولیه عالی و با کیفیت

اولین رکن تهیه غذای ایرانی، استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت است؛ زیرا هر اندازه گوشت و سبزی به کاررفته در خورش قورمه سبزی تازه‌تر و با کیفیت‌تر باشد. عطر و طعم خورش قورمه سبزی دل‌نشین‌تر خواهد بود.
کترینگ غذا با تهیه مواد اولیه با کیفیت، یک غذای خوش طعم، را با مناسب‌ترین هزینه و در اسرع وقت به مشتریان ارائه می‌کند. تا دیگر نیازی به رؤیاپردازی درباره طعم غذاهای اصیل ایرانی نباشد.
کافی است تا سری به منوی پر بار کترینگ غذا بزنید و انواع غذاهای متنوع مانند فسنجان، کشک بادمجان و یا حتی کوفته تبریزی را سفارش دهید.
اگر به غذاهای کبابی علاقه بیشتری دارید، می‌توانید از منو کترینگ کلاسیک جوجه کباب، چلو کباب کوبیده یا چلو ماهی را انتخاب کنید.
با تهیه لیست منو دلخواه غذای شرکتی، دیگر نگرانی از بابت تغذیه کارکنان وجود نخواهد داشت و ظرف زمان مشخصی، غذاهای سفارش داده شده به همراه دسر و نوشیدنی به محل ارسال خواهد شد. 
با وجود کیفیت بالای مواد اولیه استفاده شده در تهیه غذا ایرانی، قیمت درج شده در منو بسیار مناسب است، تا افراد گوناگون و سازمان‌های مختلف مانند رستوران‌ها، بیمارستان‌ها و حتی شرکت‌های خصوصی، از این منو برای تهیه غذای مد نظرشان استفاده کنند.
 


0 دیدگاه

دیدگاه خود را درج کنید

لغو پاسخ
از آخرین اخبار و تخفیفات ما بهره مند شوید!

عضویت در خبرنامه

‍‍‍‍‍×