اخبار سایت

شکر تیغار و خواص دارویی آن


شکر تیغار و خواص دارویی آن

در ماهای سرد سال غالبا" مشغول دست و پنجه نرم کردن با بعضی از بیماری ها مثل سرما خوردگی ، سرفه ، عطسه ، عفونت های گلو و سینوسها و...... هستیم .  بدیهی است که استفاده از داروها و گیاهان دارویی همواره کم عارضه تر و بهتر از داروهای شیمیایی است و اگر نحوه استفاده از این گیاهان را در تهیه غذا ها و تغذیه خانواده بدانیم ، چه بسا از ابتلا به این بیماریها جلو گیری خواهیم کرد تا اینکه بخواهیم به درمان بپردازیم . برای درمان سرفه های ناشی از سرما خوردگی یا حساسیت های فصلی و ... یکی از گیاهان موثر در التیام این سرفه ها گیاهی است به نام " شکر تیغار " که در این مقاله به معرفی آن و خواص دارویی آن و همچنین نحوه استفاده آن در تهیه غذا ها میپردازیم .

امکانات سامانه غذای شرکتی


امکانات سامانه غذای شرکتی

با توجه به نیاز مدیران پشتیبانی برای انتخاب برنامه غذایی مناسب سازمان خود و همچنین متنوع بودن این برنامه و مهمتر از همه ، سازگار بودن قیمت این برنامه با بودجه در اختیار ، کترینگ کلاسیک اقدام به طراحی وساخت نرم افزاری کرده که باعث تسهیل این مهم شود . 

به محض شروع همکاری به مدیر پشتیبانی یک پنل ادمین ، برای مدیریت فرایند های مختلف سفارشات ، رزرو کارمندان ، فرایند های مالی و تنظیم قیمت منو با بودجه و... داده میشود .

در این پنل قابلیتهای ذیل وجود دارد : 

1. ساخت و رزرو برنامه غذایی متنوع به صورت هفتگی و یا ماهانه و در چند نوع در روز و امکان محاسبه میانگین هزینه برای هر نفر در پنل اختصاص مدیر پشتیبانی

2. امکان تعریف کارمند و ارایه سطح دسترسی به کارمند برای  پنل اختصاصی خود  جهت مشاهده برنامه غذایی هر روز  و رزرو آنلاین

3. امکان مدیریت مالی و ارایه یارانه رفاهی خرید غذا به کارمند  به شرح ذیل :

ارایه بن خرید و تعیین اعتبار برای هر کارمند ، برای مدت مشخص . در این روش ، در صورتیکه کارمند بخواهد غذای مناسب سلیقه خود را از لیست گران قیمت تری انتخاب نماید میتواند با پرداخت مابه التفاوت قیمت آن ، نسبت به رزرو آن غذا اقدام کند . همچنین میتواند ، موجودی بن های خود را برای خرید هر نوغ غذایی که مناسب ذائقه اوست مدیریت نماید . این امکان ، باعث افزایش رضایتمندی پرسنل از برنامه غذای شده و در نهایت به بهره وری بیشتر نیروی انسانی خواهد انجامید . 

از آخرین اخبار و تخفیفات ما بهره مند شوید!

عضویت در خبرنامه

‍‍‍‍‍×