امکانات سامانه غذای شرکتی

سامانه تهیه غذای شرکتی و رزرو غذای پرسنلی شرکتها

امکانات سامانه غذای شرکتی


با توجه به نیاز مدیران پشتیبانی برای انتخاب برنامه غذایی مناسب سازمان خود و همچنین متنوع بودن این برنامه و مهمتر از همه ، سازگار بودن قیمت این برنامه با بودجه در اختیار ، کترینگ کلاسیک اقدام به طراحی وساخت نرم افزاری کرده که باعث تسهیل این مهم شود . 

به محض شروع همکاری به مدیر پشتیبانی یک پنل ادمین ، برای مدیریت فرایند های مختلف سفارشات ، رزرو کارمندان ، فرایند های مالی و تنظیم قیمت منو با بودجه و... داده میشود .

در این پنل قابلیتهای ذیل وجود دارد : 

1. ساخت و رزرو برنامه غذایی متنوع به صورت هفتگی و یا ماهانه و در چند نوع در روز و امکان محاسبه میانگین هزینه برای هر نفر در پنل اختصاص مدیر پشتیبانی

2. امکان تعریف کارمند و ارایه سطح دسترسی به کارمند برای  پنل اختصاصی خود  جهت مشاهده برنامه غذایی هر روز  و رزرو آنلاین

3. امکان مدیریت مالی و ارایه یارانه رفاهی خرید غذا به کارمند  به شرح ذیل :

ارایه بن خرید و تعیین اعتبار برای هر کارمند ، برای مدت مشخص . در این روش ، در صورتیکه کارمند بخواهد غذای مناسب سلیقه خود را از لیست گران قیمت تری انتخاب نماید میتواند با پرداخت مابه التفاوت قیمت آن ، نسبت به رزرو آن غذا اقدام کند . همچنین میتواند ، موجودی بن های خود را برای خرید هر نوغ غذایی که مناسب ذائقه اوست مدیریت نماید . این امکان ، باعث افزایش رضایتمندی پرسنل از برنامه غذای شده و در نهایت به بهره وری بیشتر نیروی انسانی خواهد انجامید . 

با امکان گروه بندی کارمندان ، امکان تعیین میزان بن خرید کارمندان برای رزرو غذا ها را کنترل خواهید نمود .

امکان ارایه سوبسید ، مازاد بر بن خرید در این نرم افزار تعبیه شده ، به صورتیکه هر کارمند مشروط به رزرو غذا ، در هر روز ، یکبار میتواند از سوبسید با مبلغ تعیین شده سازمان ، استفاده نماید . شرکت هایی که در مدیریت پشتیبانی خود مایل به استفاده از این روش هستند ، میتوانند از این امکان در این نرم افزار بهره مند شوند .

امکان تعریف سلف های متعدد برای تحویل غذا در ساختمان های متعدد شرکت و مرتبط کردن کارمند به آنها و سایر امکانات که در شروع همکاری از آنها بهره مند خواهید شد .

 سامانه غذای شرکتی

 

 

 


2 دیدگاه

دیدگاه خود را درج کنید

لغو پاسخ
از آخرین اخبار و تخفیفات ما بهره مند شوید!

عضویت در خبرنامه

‍‍‍‍‍×