طرز تهیه انواع کباب

طرز تهیه کباب برگ


طرز تهیه کباب برگ

کیفیت کباب برگ هم مثل سایر کباب ها بستگی به نوع گوشت آن دارد . اصولا کباب هایی که از گوشت چرخ کرده درست نمیشوند تابع همین قاعده هستند . در تهیه این غذا ها نرمی کباب و لذیذ بودن آنها به طور مستقیم به نوع گوشت آنها مربوط میشود

در انتخاب گوشت کباب برگ به ترتیب اولویت لیست ذیل توصیه میشود:

راسته گوسفندی از نوع شیشک

فیله مغز شده گوساله نر

راسته مغز شده گوساله نر

طرز تهیه جوجه کباب


طرز تهیه جوجه کباب

در این مقاله آشپز کترینگ کلاسیک هر آنچه که در تهیه و طبخ جوجه کباب اصیل و سنتی لازم است بدانید توضیح خواهد داد . در نام این غذا از کلمه "جوجه" استفاده شده ، اما اکثر مردم از مرغ های درشت برای بی استخوان کردن و آماده کردن جوجه کباب استفاده میکنند . اولین چیزی که در طعم این غذا تاثیر فراوانی دارد ، دقیقا" انتخاب سایز مرغ است . هرچه مرغ  ریز تر انتخاب شود ، کباب خوشمزه تر و نرم تر میشود . اما مسئله اینجاست که مرغ ریز ، برای بی استخوان کردن اقتصادی نیست . بنابراین سایز مناسب کدام است ؟ 
برای جوجه کباب بدون استخوان ، از مرغ سایز 1.4 الی 1.8 کیلویی استفاده کنید و برای جوجه کباب با استخوان از جوجه 1.1 کیلویی به پایین اسفاده کنید .
روش های  طعم دار کردن جوجه کباب فراوان است و میتوان گفت که تقریبا" سلیقه ای است . اما روش سنتی و ایرانی آن ، جوجه کباب زعفرانی است .
  

روش تهیه کباب کوبیده


روش تهیه کباب کوبیده

برای تهیه یک کباب کوبیده خوب چه کار باید بکنیم ؟

چه کار کنیم گوشت کباب به سیخ خوب بچسبه ؟

چه جوری میتونیم یه کباب نرم وخوشمزه بپزیم ؟

به کباب چی بزنیم که گوشت کباب مون چسب داشته باشه ؟

و خیلی از سوالها که همیشه دوستان و آشنایان از من می پرسند و من خیلی دوست دارم یک راه حل قابل درک و عملی بهشون بدم .

برای اینکه خیلی از مسایل حل بشه و پیک نیک ها و سیزده به در هامون بهمون با کباب کوبیده لذیذ بچسبه طرز تهیه کباب کوبیده رو در ادامه مطلب یاد بگیرید.

از آخرین اخبار و تخفیفات ما بهره مند شوید!

عضویت در خبرنامه

‍‍‍‍‍×