غذاهای گیاهی و رژیمی

طرز تهیه سالاد یونانی


طرز تهیه سالاد یونانی

یکی از معضلات زندگی ماشینی در عصر حاضر ، کم تحرکی است که منجر به چاقی ، چربی خون ، کبد چرب و مشکلاتی از این قبیل شده . آسیب پذیر ترین افراد جوامع امروز ، پرسنل شرکت ها و سازمانها هستند ، چرا که بیشتر اوقات کاری خود را پشت میز سپری کرده و کمترین تحرک فیزیکی را تجربه میکنند . بهترین راه تامین سلامت این افراد ، قرار دادن غذاهای رژیمی و گیاهی در لیست غذای شرکتی و ورزش مستمر و مناسب است . 

مشکلی که در تهیه لیست غذای شرکت ها وجود دارد ، فقدان تنوع و جذابیت در این دسته از غذا ها  است . در این مقاله به معرفی سالاد یونانی میپردازیم که در تمام فصول میتوان مواد اولیه آن را یافت و اینکه تقریبا ازتمام گروه های غذایی در آن استفاده شده ( بجز گوشت ) . بسیار سریع و آسان تهیه شده و میتوان به عنوان یک وعده غذایی با نان از آن استفاده نمود .

 

سالاد لوبيا چيتي و قرمز


سالاد لوبيا چيتي و قرمز

یکی از دغدغه های افرادی که رژیم دارند ، انتخاب غذای مناسب و تهیه غذا هایی با کالری مناسب است که حاوی تمام ریز مغذی ها و مواد لازم برای سلامتی باشد . همچنین دوستانی که گیاه خواری میکنند ، تهیه غذا هایی که حاوی پروتییین کافی برای جایگزینی گوشت بسیار حائز اهمیت است . سالاد لوبیا میتواند نیاز این دسته از عزیزان را برآورده سازد .
با تهيه اين سالاد ميتوان يک غذاي کامل و مناسب براي افراد گياه خوار و يا يک ميان وعده براي کودکان و بزرگسالان تدارک ديد قبل از بيان مواد لازم براي تهيه اين سالاد يا ميان وعده اشاره ميکنيم به 
خواص و مواد مغذي موجود در اين سالاد

از آخرین اخبار و تخفیفات ما بهره مند شوید!

عضویت در خبرنامه

‍‍‍‍‍×